Novinky

Špičkové laserové systémy GCC LaserPro. Tradiční značka od roku 1989.

 

ONLINE

REZERVACE

PREZENTACE

Porovnání laserů

Do naší nabídky jsme zařadili širokou škálu lakovaných a eloxovaných deskových hliníkových materiálů určených pro laserové gravírování. Standardní rozměr desky je 600x300mm. Využití je široké - výroba vizitek, výrobních štítků a značení, značení sportovních trofejí, orientační systémy a další. V e-shopu rovněž naleznete řadu připravených (vyseknutých) tvarů jako psí známky, kulaté klíčenky a další. V případě potřeby Vám plechy naformátujeme na požadovaný rozměr.

Kompletní sortiment můžete pohodlně objednat přes e-shop: http://shop.razitka-shiny.cz

 

V této případové studii Vám nyní stručně představíme jedno z mnoha využití - a to gravirování textu

do plechu LazzMetal.

 

Poznámka: LazzMetal se prodává v lakované nebo eloxované variantě. Pro tuto případovou studii byl použit dvouvrstvý lakovaný hliník, jehož horní vrstvu je potřeba vygravírovat velmi jemným výkonovým nastavením. S tímto nastavením Vám ochotně poradí naše servisní oddělení.

 

1)  Připravíme si grafické podklady pro gravírování lakovaného hliníku LazzMetal. V ovladači laserové gravírky nastavíme adekvátní hodnoty gravírování pro daný materiál.

 

2)  Na gilotině (viz. obr. A), popřípadě zaoblovači (viz. obr. B), vysekneme materiál do požadované velikosti podle grafiky a podkladu, na který bude výsledný štítek upevněn.

 

 

Poznámka: Vzhledem k faktu, že hliníkové plechy lze sice velmi krásně popisovat Co2 laserem, ale bohužel je není možné rovněž ihned řezat, tak jako je tomu u ABS plastů, zařadili jsme do nabídky formátovací zařízení, která Vám budou nápomocna při dokončujícím zpracování. Naprosto jednoduše tak můžete vyrábět vizitky, plakety a štítky s vykrojením či zaoblenými rohy.

 

3)  Připravenou úlohu zaměříme přesně na střed vyseknutého materiálu funkcí SmartCenter. SMART CENTER - volba pro vyhledání středu grafiky pro gravírování. Přetažením pojezdové hlavy do protilehlých krajů materiálu si laserová gravírka (LaserPro) vyhledá sama jeho střed.

Gravírování se provede automaticky kolem zaměřené středové pozice.

 

4) Po gravírování provedeme čištění předmětu od nečistot vzniklých gravírováním.

 

5) A na závěr ukázka štítků z dvouvrstvých lakovaných desek LazzMetal, vsazených do dřevěného rámu.

 

 

SEMPER CORPORATION SRO

je certifikovaný distributor

a servisní středisko GCC

pro ČR a SR

Rozcestník společnosti

www.semper.cz

Rychlý kontakt
infolinka : 00420 731 516 860

e-mail : info@kvalitni-lasery.cz

Firemní blog

report.semper.cz

Modely laserů

19 let s Vámi | 2001 - 2020

2001 - 201   ® SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech Republic | www.kvalitni-lasery.cz

Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

2001–