Přijeďte si otestovat tento model k nám do showroomu! Domluvte si prezentaci u nás ještě dnes.

laserová gravírka C180

Kompaktní a účelový laser

C180II je nástupcem stroje řady C180 FULL. Ve Full verzi jste byli oproti základní verzi stroje navíc obohaceni ochranným krytováním mechaniky stolu, osvětlením anebo SmartBoxem. C180II přináší tohle vše ve standardní výbavě, a přitom dále rozšiřuje akceschopnost a účelovost nejoblíbenějšího laseru! Pod kapotou stylové skříně se nachází pracovní plocha o rozměrech 458x305mm. S možností vkládat  předměty o výšce až 15cm se stává C180II kompaktním, a přitom prostorným laserem. Víceúčelový stroj nabízí ohromující preciznost při gravírování i řezání těch nejjemnějších detailů a udělá tak z každé vaší práce příjemnou zkušenost. Číst více >

Oblíbený model!

DC Servo Motory a precizní pohybový systém

Stroj C180II je vybaven výkonnými a přesnými servo motory pro precizní, dlouhodobě náročný, a přitom rychlý pohyb optické hlavy po pracovní ploše. Otevřený systém pojezdové mechaniky umožňuje údržbě okamžitý a pohodlný přístup.

RoHS prohlášení o shodě

Všechny zařízení GCC jsou v souladu s RoHS (The European Parlament Directive 2002/ 95/ EC, Restriction of Hazardous Substances) a bezolovnaté (pb free). GCC staví svou výrobní strategii na produkci zařízení přátelských k životnímu prostředí, pro ochranu Země našim dalším generacím.

 

TrueImage (Patentováno)

Trueimage významně zlepšuje gravírování fotek a detailních obrázků. Speciální algoritmus se postará o zřetelný kontrast a unikátní výsledky.

100% přístupná skříň

Už žádné polovičaté čištění prachu a nečistot. Boční vyklápění zajistí pohodlný přístup do všech koutů stroje! Navíc systém předních dvířek umožní vkládání rozměrnějšího materiálu.

 

Nastavitelná výchozí pozice optické hlavy

Určená pro zjednodušení komplexních úloh, optickou hlavu lze přesouvat ručně nebo pomocí grafického programu. Lze také měnit velikost a pozici pracovní plochy pokud používáte pro řezání materiálu upevňovací přípravky.

 

Ovládací panel

Ovládací panel umožňuje měnit nastavení laseru jednoduchým přepínáním mezi grafickými ikonami a klávesovými zkratkami. V ovládacím panelu můžete přecházet mezi úlohami, opakovat je, seřazovat, editovat, ukládat, mazat atd.

 

SmartPIN Auto Focus

Všechny modely LaserPro jsou vybaveny patentovaným automatickým dotykovým zaměřením materiálu. Velmi efektivní funkce, která šetří Váš čas - zaměření ohniskové vzdálenosti tak probíhá automaticky.

 

Inovativní softwarová výbava

Pokročilé funkce, které velmi urychlují práci jsou samozřejmostí. Ať se jedná o zaměření materiálu

či nastavení hodnot, ovladač LaserPro klade důraz na svobodu a jednoduchost při nastavování jakýchkoli parametrů. Je unikátní ve všech směrech a šetří Váš čas.

 

Vylepšené LED osvětlení

Osvětlení pracovní plochy zajišťuje jasnou zpětnou vazbu o tom co právě děláte. Vylepšený systém LED oproti předchozím generacím C180 zabezpečí jasnou orientaci ve všech koutech pracovní plochy.

 

Bezpečnostní stop tlačítko

Bezpečnostní tlačítko STOP nad ovládacím panelem umožňuje obsluze v případě nutnosti okamžité zastavení veškeré práce laseru.

SmartBOX (Patentováno)

Patentované řešení pro řezání materiálů - integruje ventilaci a řezací stůl - výsledkem jsou ostré a čisté hrany při řezání a čistý pracovní stůl.

 

 

SmartCENTER (Patentováno)

Uživatelsky nejpřívětivější systém zaměřování středu objektů. Automatizovaný systém umožní jednoduše zaměřit okraje přívěšku nebo razítkové podušky a střed si vypočítá už stroj sám. SmartCENTER se postará o velmi rychlé a pohodlné zaměření jakéhokoliv předmětu.

 

Smart Vacuum

Lasery o menších rozměrech občas trpí problematickým odsáváním. C180II je vybaven „chytrým“ systémem zdvojeného odsávání, které umožňuje vybrat zda připojit odtah na horní nebo spodní část pracovní plochy. Oproti předchozím generacím C180 zajišťuje plný výkon obou odtahů současně, pokud jednou dojde na intenzivnější výrobu.

Protiprachová ochrana

Krytování po stranách pracovního stolu je standardním vybavením C180II. Osvědčený systém v kombinaci s odsáváním Smart Vacuum minimalizuje údržbu stroje a eventuální rizika spojená se znečištěním mechanismu gravírovacího stolu.

 

 

Spolehlivé CO2 laserové trubice z USA

CO2 laserová trubice je vůbec nejdůležitější součást celého zařízení. LaserPro nabízí nejlepší a nejspolehlivější CO2 trubice na trhu. Americká firma Synrad* je vyrábí v současnosti nejvyspělejšími existujícími technologiemi za neprodyšných laboratorních podmínek.

O spolehlivosti těchto trubic svědčí desetitisíce bezproblémových instalací na celém světě.

* ve vybraných modelech

 

Technická specifikace laserové gravírky C180II.

458 mm x 305 mm

458 mm x 305 mm x 152 mm

520 mm x 375 mm

740 mm x 780 mm x 410 mm

12, 30 nebo 40 W

vzduchem, provozní teplota stroje 15°-30°C

DC Servo motory

1137 cm2 / hod.

Nastavitelná 0.1~100% (až 16 barev pro určení rychlosti v rámci jedné úlohy)

Nastavitelná 0~100% (až 16 barev pro určení výkonu v rámci jedné úlohy)

Automatický

Standardně 2.0", volitelně 1.5"

nastavitelné 125, 250, 300, 380, 500, 600, 760, 1000

LPT nebo USB port

MS Windows

32 MB standardně

4 řádkové LCD zobrazující název probíhající úlohy, sílu výkonu laseru, dobu úlohy, rychlost gravírování, soubory uložené v paměti stroje,

setup menu a diagnostické menu

Třída 2 pro červené laserové ukazovátko

 

pod 40 W, 100V - 240 V AC Auto přepínání

700 W - 2640 W

vyžaduje připojení k odsávání

 

Pracovní plocha

Maximální velikost předmětu

Velikost pracovního stolu

Rozměry stroje (š x d x v)

Výkon laserové CO2 trubice

Chlazení

Řízení

Produktivita

Ovládání rychlosti

Ovládání výkonu trubice

Pohyb Z osy

Optika

Rozlišení (DPI)

Připojení

Kompatibliní OS

Paměť

Grafický display

 

 

Bezpečnost

Požadavky

Elektro

Spotřeba

Odsávání

 

Novinky

Špičkové laserové systémy GCC LaserPro. Tradiční značka od roku 1989.

 

ONLINE

REZERVACE

PREZENTACE

Porovnání laserů

SEMPER CORPORATION SRO

je certifikovaný distributor

a servisní středisko GCC

pro ČR a SR

Rozcestník společnosti

www.semper.cz

Rychlý kontakt
infolinka : 00420 731 516 860

e-mail : info@kvalitni-lasery.cz

Firemní blog

blog.semper.cz

Modely laserů

22 let s Vámi | 2001 - 2023

2001 - 201   ® SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech Republic | www.kvalitni-lasery.cz

Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

2001–